İstanbul Trabzonspor’dan Kurumsallaşma Hamlesi

0
1007

Yeni sezon öncesi hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden İstanbul Trabzonspor Kulübü aynı zamanda kurumsallaşma sürecinde de önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Kulüp başkanı Seymen Gençtürk yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz sezonlarda hazırlıklarına başladığımız kurumsallaşma çalışmalarına bu sezon tüm odağımızı ayıracağız. Güncel haberlerimizin yayınlandığı web sitemizin kaldığı yerden yayın hayatına geçmesinin yanı sıra kulüp logomuzun yenilenme ve diğer kurumsal ürün çalışmalarımıza, geçtiğimiz dönemlerde de kulübümüzün marka değerine önemli katkılar sunan Burak M. Yılmaz ve profesyonel ekibi ile devam edeceğiz. Logo çalışmalarıyla hızlanan kurumsallaşma sürecimiz taraftar ürünlerimiz, antrenman ekipmanlarımız ve masa üstü yayıncılık örneklerimizle geniş bir yelpazeye ulaşacak. Amatör bir kulübün bu seviyeye gelerek markalaşması, bizimle aynı kulvarda boy gösteren tüm kulüplerimiz için iyi bir örnek olacağına inancımız tam” dedi.

İstanbul Trabzonspor Kulübü Logosu

İstanbul Trabzonspor ile anlaşma sağlayan Sanat Yönetmeni Burak M. Yılmaz ise; “uzun yıllar boyunca birlikte hareket ederek markalaşma ve kurumsallaşma sürecinde vizyonunu ve elindeki tüm olanakları kullanmaktan çekinmeyen Seymen Gençtürk başkanlığındaki İstanbul Trabzonspor’a içinde bulunduğu gelişim sürecinde katkı sağlayarak bir futbol markasını yapılandırmak ve yükseltmek oldukça heyecan verici olacak” şeklinde görüşlerini bildirdi.